חץ תוצאות - עמודי טיפול
טיפול להצערת העור בהזרקות

החלקת קמטים

אם אתה רואה בראי את הקמטים המעצבנים האלה בצורת אקורדיון במצח, קמטי הבעה בין הגבות וקימטוטי "רגלי עורב" בצידי העיניים כשאתה מחייך, אז יש לנו 2 בשורות: הרעה- כנראה שעברת את גיל 30, הטובה- בתוך כמה דקות אנחנו נחזיר אותך לשם בעזרת חברו הטוב ביותר של האדם הבוגר- הבוטוקס או טיפול החלקת קמטים באמצעות חוטים נמסים.

 

 

החלקת קמטים על ידי הזרקת בוטוקס 

הבוטוקס שמיוצר בארה"ב או מקבילו האירופי- Dysport, מיוצר מחיידק הבוטולינום הגורם להקפאה של השריר באזור המיועד לטיפול, כך שהשריר מפסיק להתכווץ והפנים מקבלות, תוך דקות מרגע ההזרקה, את אותו מראה צעיר, מתוח וחלק.

 

הרופאים המוסמכים והמנוסים שלנו יודעים את המיקום המדויק ואת כמות החומר הנדרשת ומבצעים במקצועיות רבה הזרקת בוטוקס מבוקרת של החומר, אשר משפיע על מראה האיזור שהוזרק בלבד. כך שמייד לאחר טיפול החלקת קמטים, יעלמו קמטוטי הגיל ויתקבל מראה פנים חלק  וצעיר יותר. 

 

 

טיפול החלקת קמטים באמצעות חוטים נספגים 

טיפול נוסף לטשטוש והעלמת קמטים המתבצע בקליניקה הינו טיפול באמצעות חוטים נספגים. במהלך הטיפול, המתבצע תחת הרדמה מקומית, מוחדרים חוטים מיוחדים הנספגים בתוך העור ובאמצעות מתיחת החוטים נוצר אפקט של הרמה ומתיחת העור. בנוסף לאפקט המתיחה של עור הפנים באמצעות מתיחת פנים ללא ניתוח, החוטים מעודדים יצירת קולגן ואלסטין באופן טבעי באיזור המטופל, לטובת מראה עור בריא, מוצק וצעיר יותר.

החלקת קמטים

מספר דקות לכל טיפול

עור חלק ומתוח באזור המטופל, במראה טבעי

אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

דבר איתנו

נשמח לענות על כל שאלה ולתאם פגישת ייעוץ אצלנו בקליניקה
אנא מלאו את טופס - דבר איתנו