טיפול להצערת העור בהזרקות

החלקת קמטים

 

אם אתה רואה בראי את הקמטים המעצבנים האלה בצורת אקורדיון במצח, קמטי הבעה בין הגבות וקימטוטי "רגלי עורב" בצידי העיניים כשאתה מחייך, אז יש לנו 2 בשורות: הרעה- כנראה שעברת את גיל 30, הטובה- בתוך כמה דקות אנחנו נחזיר אותך לשם בעזרת חברו הטוב ביותר של האדם הבוגר- הבוטוקס או טיפול החלקת קמטים באמצעות חוטים נמסים.

 

 

החלקת קמטים על ידי הזרקת בוטוקס 

הבוטוקס שמיוצר בארה"ב או מקבילו האירופי- Dysport, מיוצר מחיידק הבוטולינום הגורם להקפאה של השריר באזור המיועד לטיפול, כך שהשריר מפסיק להתכווץ והפנים מקבלות, תוך דקות מרגע ההזרקה, את אותו מראה צעיר, מתוח וחלק.

 

הרופאים המוסמכים והמנוסים שלנו יודעים את המיקום המדויק ואת כמות החומר הנדרשת ומבצעים במקצועיות רבה הזרקת בוטוקס מבוקרת של החומר, אשר משפיע על מראה האיזור שהוזרק בלבד. כך שמייד לאחר טיפול החלקת קמטים, יעלמו קמטוטי הגיל ויתקבל מראה פנים חלק  וצעיר יותר. 

 

 

טיפול החלקת קמטים באמצעות חוטים נספגים 

טיפול נוסף לטשטוש והעלמת קמטים המתבצע בקליניקה הינו טיפול באמצעות חוטים נספגים. במהלך הטיפול, המתבצע תחת הרדמה מקומית, מוחדרים חוטים מיוחדים הנספגים בתוך העור ובאמצעות מתיחת החוטים נוצר אפקט של הרמה ומתיחת העור. בנוסף לאפקט המתיחה של עור הפנים באמצעות מתיחת פנים ללא ניתוח, החוטים מעודדים יצירת קולגן ואלסטין באופן טבעי באיזור המטופל, לטובת מראה עור בריא, מוצק וצעיר יותר.

381008 381007

החלקת קמטים במצח

318153 311903

החלקת קמטים בצידי העיניים

381018 381017

החלקת קמטים בין הגבות

מטרת הטיפול

החלקת קמטים

 

משך הטיפול

מספר דקות לכל טיפול

תוצאה

עור חלק ומתוח באזור המטופל, במראה טבעי

 

זמן החלמה

אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

מה יש להם להגיד

דילוג לתוכן