חץ תוצאות - עמודי טיפול
חיטוב הגוף והמסת שומן

המסת שומן

השומן שלך עקשן? אנחנו יותר!

מסתבר שאחד החומרים העקשנים בטבע הוא השומן העודף שמצטבר בבטן, במותניים, בירכיים ובישבן.

לא משנה כמה סוגי וסבבי דיאטה תעשה וכמה תרוץ בחוף הים או בחד"כ, השומן הזה מתעקש לא להיעלם.

אבל אם יש משהו עקשן יותר מהשומן הזה, הם הטיפולים החדשניים והמתקדמים שלנו לשריפת שומן ולמיצוק וחיטוב הגוף.

 

המסת שומן

תכנית הטיפול המשולב שלנו מתחילה בסדרת טיפולי המסת שומנים ומיצוק העור וממשיכה לטיפולי חיטוב עד להשגת גוף חטוב, שרירי ומוצק.

 

התכנית כוללת ליווי צמוד של תזונאי ומאמן כושר הבונים עבורך תוכנית תזונה ואימון המותאמים לך ולסגנון חייך, ומלווים אותך לאורך כל תכנית הטיפול, על מנת שתשיג תוצאות מרשימות הנשארות לאורך זמן רב, בדרך בטוחה, טבעית ובריאה.

המסת שומן בבטן

במסגרת טיפולי השמדת השומן בבטן, שאר הגוף וחיטוב ומיצוק הגוף, המומחים שלנו עושים שימוש במספר סוגי מכשירים וטכנולוגיות ומשלבים ביניהם על פי צרכי המטופל, מבנה גופו והתוצאות אותם הוא רוצה להשיג:

Venus Bliss

מכשיר נוסף לשריפת שומנים טיפול בטכנולוגיית לייזר חם, לקבלת תוצאה אופטימלית.

 

מדובר בטיפול ממוקד ומהיר שמאפשר "השמדת" שכבות ותאי שומן, באופן לא פולשני, גם באזורים שעבודה בחדר כושר תתקשה להגיע אליהם, כמו למשל צידי המותן והבטן התחתונה.

 

 

אחד מיתרונות הטיפול של המסת שומן מסוג זה, הוא שהמכשיר מפרק את שכבת השומן העליונה באופן סופי, כך שתאי שומן שהושמדו, כבר לא יתפתחו מחדש.

 

בניגוד לטיפולים מיושנים יותר, הטיפול בגלי רדיו באמצעות Venus Bliss אינו שורף או צורב ומונע היווצרות סימני מתיחה היכולים להופיע בזמן ירידה במשקל.

Morpheus8

ייחודה של הטכנולוגיה הפועלת במכשיר היא ביכולת לטפל במרקם ובאיכות העור. למורפיאוס8 מחטים זעירות החודרות את העור בנקודות רבות וצפופות ומחממות את השכבות הפנימיות שלו. מיקרו פציעות אלו גורמות לייצור קולגן מוגבר והתחדשות של תאי העור באזור המטופל.

 

 

טיפול מורפיאוס להידוק ומיצוק הגוף הינו מהפכני ומהווה בשורה בינלאומית מכיוון שהוא מאפשר לטפל  בסימני מתיחה ישנים, צלקות ואף להדק ולמצק את העור באזורי גוף שונים שלא היה ניתן לטפל בהם עד כה.

 

כתוצאה מהטיפול העור הופך מוצק, קורן, חזק ובריא הרבה יותר, יותר חלק וללא פגמים.

 

הטיפול במכשיר אורך כ45 דקות וניתן לחזור עליו מספר פעמים להשגת תוצאות מקסימליות. כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות תוצאות, הללו הולכות ומתעצמות שכן התהליך הטבעי של חידוש העור מוסיף להתרחש לאורך זמן.

EVOLVEX

הוא מכשיר חדשני המשלב לראשונה 2 טכנולוגיות משמעותיות שפועלות בעת ובעונה אחת ומשיגות תוצאות נהדרות בתהליכי טיפול בשומן עודף: גל רדיו וגלי EMS. גלי הרדיו מחממים את תאי השומן וגורמים לשליפתו מהתאים.

 

אותם גלים גם מחממים את העור ובכך מעודדים ייצור קולגן ואלסטין שממצקים ומהדקים אותו אל פני הגוף, במקום שפעם היה השומן. המשמעות הפרקטית היא שהעור אינו נשאר רופס כאילו רוקנו אותו, אלא מתהדק בטבעיות אל רקמת השריר.

 

טכנולוגית ה EMS - electric muscle stimulation יוצרת גירוי של השריר באמצעות פולסים ממוקדים.

 

 

הפולסים גורמים להעלאת המסה של השריר וחיטוב האיזור המטופל, כך המטופל נהנה משריר בולט שמחכה תחת השומן העודף שמוסר.

 

הרעיון כי בפעולה אחת ניתן ליצור שינוי בשלושת המאפיינים הנוגעים לחיטוב הגוף והפחתת השומן שבו הינו מהפכני: המטופלים נהנים גם מהמסת שומן קלאסית, גם מהידוק העור וגם מבנייה של שריר משמעותי.

 

הטיפול במכשיר מעניק יתרונות רבים: ראשית חיסכון בזמן, בכל מעבר של המכשיר על גוף המטופל, הוא נהנה מטרנספורמציה בשלושת הרקמות גם יחד. שנית הגעה לתוצאה יפה יותר: לא רק המסת שומן בטני ובכלל והישארותו של עור רופס ונפול תחתיו אלא הפחתה בשומן תוך הידוק העור לרקמת השריר התחתונה.

CLATUU Alpha

מערכת מתקדמת הפועלת בטכנולוגיית קריוליפוליזיס (קריו - קור, ליפו - שומן, ליזיס - פירוק) המשלבת הקפאה באמצעות וואקום.

 

פעולת קירור רקמת השומן גורמת לתהליך מדורג ומבוקר של פירוק התא המאפשר לשומן שנמצא בתוכו לצאת מהגוף בתהליך טבעי דרך מערכת השתן והלימפה.

למכשיר 7 סוגי ידיות המאפשרות להקפיא ולהיפרד משומן תת עורי באזורים שונים בהתאמה מושלמת לגוף המטופל.

 

תהליך ההקפאה באמצעות המכשיר אינו פולשני ומופחת כאב ואנו ממליצים לשלב אותו עם המסות שומן בחום, שכן תאי שומן בעומקים שונים מגיבים באופן שונה לחום ולקור. יש כאלה הנוטים להתפרק בחום ויש כאלה שמגיבים טוב יותר לקור.

 

את התוצאות של ההקפאה ניתן לראות לאחר כ 8 שבועות, אז משלים הגוף את תהליך הפירוק המלא של התא, המכונה גם "התאבדות תאית". תזונה נכונה ופעילות גופנית קבועה בין הטיפולים תסייע להשגת תוצאות מקסימליות.    

המסת שומנים ומיצוק העור במגוון מקומות בגוף 

בהתאם למבנה הגוף ותכנית הטיפול הנבחרת

ירידה דרמטית בשכבות שומן באיזורים המטופלים, בדרך להשגת גוף חטוב ומוצק

הטיפול אינו פולשני ולכן אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

דבר איתנו

נשמח לענות על כל שאלה ולתאם פגישת ייעוץ אצלנו בקליניקה
אנא מלאו את טופס - דבר איתנו