חץ תוצאות - עמודי טיפול
חיזוק השיער

חיזוק השיער

סובל מנשירת שיער? אל תאבד את הראש!

מצד אחד קרחת זה סקסי אבל אנחנו לגמרי יכולים להבין אם שיער דליל, מפרצים ונשירה מוגברת, גורמים לך לתלוש את השיער, שעוד נשאר, מרוב דאגה. אבל יש טיפול בהתקרחות שעובד ומיד נדבר על החבילה המיוחדת שהרופאים שלנו הרכיבו לטיפול בנשירת שיער ושיער דליל לגבר.

טיפולים לחיזוק השיער

ב"שגב קליניק" אנו מבצעים טיפולים טבעיים חדשניים ופורצי דרך לשיקום ועיבוי שיער דליל לגברים.

טיפול בנשירת שיער המנצח את הגנטיקה ומביא לתוצאות מרשימות בעצירת תהליך ההתקרחות, צמצום נשירה, חידוש ועיבוי זקיקי השיער ועידוד צמיחת השיער מחדש.

טיפול cgf - טיפול חדשני ומתקדם לנשירת שיער

אחרי מספר מחקרים בעולם שהוכחו כיעלים ואפקטיביים לחיזוק השיער, הרופאים שלנו בחרו לטפל בטיפול הפלזמה המתקדם ביותר בעולם הרפואה הנקרא CGF

לפניו היו הטיפולים PRF ,IPRF ו PRP.

השוני בטיפול CGF לעומתם, שיש יותר פקטורי גדילה ותאי גזע שאחראיים על הצלחת הטיפול.

אנחנו תמיד מאמינים כשמשלבים טיפולים שונים מגיעים לתוצאות מקסימליות! ולכן בנוסף לטיפול הפלזמה אנחנו מוסיפים לחבילה טיפול מזותרפיה בשם CELLBOOSTER קומפלקס בוסטרים חדשני לשיער.

הבוסטר מבוסס חומצה היאלורונית ללא מייצבים כימיים, כולל בתוכו חומצות אמינו ושלל ויטמינים המזינים את השיער: ניאצין, חומצה פנטותנית (B5), פירידוקסין (B6), ביוטין (B7), ציאנוקובלמין (B12), רוטין, גלוקונאט נחושת, אבץ קרבונט ועוד.

המוצר באישור ה CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי

שיער דליל לגבר - למי הטיפול מתאים?

טיפול בהתקרחות מסוג זה מתאים לאנשים הסובלים מנשירה, נסיגה או דילול שיער לגבר.

בנוסף, מדובר על טיפול בנשירת שיער / טיפול בהתקרחות המומלץ כטיפול תומך לפני ו/או אחרי השתלת שיער כיוון שהוא משמש גם להכנת תשתית הקרקפת לקליטת זקיקי השיער המושתלים וגם מסייע להגברת זרימת הדם ולהחדרת ריכוז פקטורי גדילה לאחר ההשתלה, על מנת להעלות את אחוזי הצלחת ההשתלה.

איך הטיפול עובד?

מדובר בטיפולים ביולוגיים טבעיים לחלוטין וללא התערבות כירורגית, בהם נעשה שימוש בדם המטופל. 

הדם מוכנס לצנטריפוגה מתקדמת המבודדת את תאי הגזע ופקטורי הגדילה של זקיקי השיער, ומייצרת ריכוז גבוה של חומרים אלה, המעודדים צמיחה והתחדשות תאים וזקיקים.

החומרים המזוקקים מוחדרים לאיזור המטופל בקרקפת, מאיצים את קצב התחדשות זקיקי השיער וכתוצאה מכך מביאים לצמיחה מחודשת ולעיבוי שיער קיים.

לאחר פגישת אבחון מקצועית, הרופאים המוסמכים והמנוסים שלנו ימליצו לך על סוג טיפול בהתקרחות/טיפול בנשירת שיער, המתאים ביותר למצב השיער שלך, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות שיחזירו לך את השיער ועל הדרך גם את הביטחון העצמי והחיוך.

עצירת תהליכי נשירה ודילול שיער, שיקום וחידוש צמיחה ועיבוי השיער

סדרה של מספר טיפולים, משך כל טיפול כשעה

הנשירה נעצרת, זקיקי השיער מתעוררים לחיים ומתקבל שיער עבה ובריא יותר

אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

דבר איתנו

נשמח לענות על כל שאלה ולתאם פגישת ייעוץ אצלנו בקליניקה
אנא מלאו את טופס - דבר איתנו