טיפול להצערת העור בהזרקות

הצערת העור והחלקת קמטים

 

כשזה נוגע לטיפולי מיצוק והצערת עור הפנים והצוואר לגברים ונשים, הלקוחות שלנו קוראים לנו קוסמים. אנחנו מסתפקים ב-מקצוענים. אם בעבר היית צריך לעבור סדרת ניתוחים פלסטיים ארוכים וכואבים בשביל להעלים קמטים ולהחזיר את החיוניות, האלסטיות והמוצקות למראה עור צעיר ורענן, הגיע הזמן שתכיר את מגוון הטיפולים המתקדמים, המהירים והאפקטיביים שלנו להשגת מראה עור צעיר, חיוני, מתוח, בריא וטבעי.

אנחנו מתמחים במגוון רחב של טיפולי הזרקות וטיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים למיצוק והצערת העור לגברים ונשים, מילוי והחלקת קמטים וקמטוטים במצח, בעיניים ובצידי הפה, העלמת כתמי פיגמנטציה ועוד, העוצרים את תהליכי הזדקנות העור ומחזירים את הזמן לאחור.

הטיפולים השונים המתבצעים בקליניקה, מגבירים את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין שאבדו עם השנים, ובכך מעודדים ומאיצים את התחדשות העור, משפרים את איכותו ומרקמו ותורמים להרמה ולמתיחת העור במראה גברי טבעי, ללא ניתוח וללא זמן החלמה. לאחר פגישת אבחון וייעוץ, נמליץ לך על סוג הטיפול, או שילוב של מספר טיפולים משלימים, המותאמים אישית לך ולמצב עור הפנים שלך, על מנת להשיג תוצאות נראות לעין בזמן קצר. כל הטיפולים וההזרקות מתבצעים על ידי רופאים מוסמכים ומנוסים ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחומרים מאושרים ע"י משרד הבריאות ותחת תקני בריאות אמריקאיים ואירופאיים מחמירים. בין מגוון הטיפולים להצערת עור הפנים ומתיחתומתיחתו, ניתן למצוא בקליניקה טיפולים באמצעות:

 

בוטוקס Dysport

החלקת קמטים על ידי הזרקת בוטוקס הבוטוקס שמיוצר בארה"ב או מקבילו האירופי- Dysport, מיוצר מחיידק הבוטולינום הגורם להקפאה של השריר באזור המיועד לטיפול, כך שהשריר מפסיק להתכווץ והפנים מקבלות, תוך דקות מרגע ההזרקה, את אותו מראה צעיר, מתוח וחלק.

 

 

הרופאים המוסמכים והמנוסים שלנו יודעים את המיקום המדויק ואת כמות החומר הנדרשת ומבצעים במקצועיות רבה הזרקת בוטוקס מבוקרת של החומר, אשר משפיע על מראה האיזור שהוזרק בלבד. כך שמייד לאחר טיפול החלקת קמטים, יעלמו קמטוטי הגיל ויתקבל מראה פנים חלק וצעיר יותר.

 

רדיאס Radiesse

הוא אחד החומרים הפופולאריים לטיפול בהצערת העור לגברים, מאחר והוא נותן תוצאות טבעיות ומקסימליות לעור עבה בעל קמטים עמוקים.

בנוסף הוא ממצק, משפר את טקסטורת העור ומותח (תחליף לניתוח הרמת פנים).

והתוצאות מיידיות ומחזיקות עד כשנתיים ממועד הטיפול.

 

 

הרדיאס מורכב מהמינרל CaHa, שנמצא בגוף ומעודד את ייצור הקולגן המעניק אפקט משולש: מילוי מיידי, נפח והצערת העור.

החומר אורגני והיפו-אלרגני כך שהוא מתפרק בקלות בעור הפנים, ללא תופעות לוואי.

החומר מאושר ע״י ה– FDA האמריקאי, בעל תקן האירופאי CE ומשרד הבריאות הישראל.

חוטים נספגים

טיפול נוסף לטשטוש והעלמת קמטים המתבצע בקליניקה הינו טיפול באמצעות חוטים נספגים. במהלך הטיפול, המתבצע תחת הרדמה מקומית, מוחדרים חוטים מיוחדים הנספגים בתוך העור

ובאמצעות מתיחת החוטים נוצר אפקט של הרמה ומתיחת העור. בנוסף לאפקט המתיחה, מעודדים החוטים יצירת קולגן ואלסטין באופן טבעי באיזור המטופל, לטובת מראה עור בריא, מוצק וצעיר יותר.

Sculptra

חומר ביוסטימולטור (Biostimulator) המכיל מיקרו חלקיקים המעודדים את הגוף עצמו לייצר מחדש סיבי קולגן באמצעות תהליך דלקתי מבוקר, התורם לשיפור מראה ואיכות העור. Sculptra משפיע לא רק על תסמיני הזדקנות העור, אלא משפר את תפקודם של הגורמים הנוספים האחראיים לתהליכי ההתבגרות בעור. בצורה זאת Sculptra עוזר לשקם באופן טבעי והדרגתי את מיצוק עור הפנים והחזרת הנפח שאבד לו.

 

 

את השינוי ניתן לראות כבר לאחר 2-3 חודשים והתוצאות נשמרות למשך 25 חודשים לפחות לאחר הטיפול האחרון. טיפול אפקטיבי ב-Sculptra הינו אינדיבידואלי ומצריך לרוב 2-3 טיפולים. הטיפול באמצעות Sculptra יכול לבוא כטיפול העומד בפני עצמו או בשילוב עם מוצרי ייעודיים נוספים להגברת ייצור קולגן, בהתאם למצב העור ומראה הפנים של המטופל, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות.

סקין בוסטר Restylane

חומצה היאלורונית בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת החדרת לחות חיונית לשכבות תת עוריות ושימורה הלחות לתקופה של מספר חודשים. כתוצאה מכך ניתן להבחין בשיפור ניכר בעור ובחזרת הרכות, הגמישות, החיוניות למראה עור צעיר, טבעי וקורן.

 

 

Profhilo

חומר המכיל 100% חומצה היאלורונית טהורה, הדומה בהרכבה לזו המופרשת בגוף. הזרקת החומר לאיזורים שונים בפנים ובגוף מאיצה את תהליך ההתחדשות הטבעית של רקמת העור, מגבירה את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין, ובכך משקמת את איכות, גמישות ומרקם העור. אנחנו משתמשים ב Profhilo למגוון אזורי טיפול: הרמה ומילוי לחיים, העלמת קמטים בצידי העיניים, העלמת קמטים סביב הפה ומעל לשפה, מיצוק עור הצוואר, אזור החזה, גב כף היד וזרועות ועוד.

הטיפול הייחודי מתבצע בשיטת(BIO AESTHETIC POINTS) B.A.P – מודל הזרקה חדשני בהליך קצר שאורך 5 דקות וכולל הזרקה ל-5 נקודות בלבד, בכל אחד מצדי הפנים. תוצאות הטיפול יעניקו לעור מרקם אחיד, חלק ומתוח באופן טבעי ועם ברק וזוהר חיוניים למראה צעיר ורענן.

מזותרפיה

מזותרפיה הינה שיטת הזרקה תת עורית המאפשרת פיזור חומרים פעילים באופן אחיד באמצעות דקירות מזעריות לשכבות העליונות של הדרמיס בעור. בשיטת המזותרפיה אנחנו מחדירים חומרים חיוניים של חברת FILLMED להצערת עור הפנים וחידושו. חומרים אלו כוללים: ויטמינים, אנטיאוקסידנטים (נוגדי חימצון) וחומצות אמינו המטפלים ומשפרים את מראה ומרקם העור, בזכות 100% ספיגה של החומר.

 

השיטה הוכחה כיעילה ביותר למגוון טיפולים באיזורים שונים בגוף- טיפול בקמטוטים, רפיון העור, פיגמנטציה, צלקות, סימני מתיחה, אקנה, שיפור במיצוק ומתיחות העור ועוד. המזותרפיה מיועדת ומתאימה לכולם ומומלצת במיוחד לאנשים החיים במדינות חמות ושטופות שמש כמו ישראל, כיוון שחשיפה לשמש גורמת לנזקים רבים בעור לטווח ארוך. תוצאותיה ההרסניות של השמש באות לידי ביטוי כבר בגילים מוקדמים ומחמירות עם השנים, לכן מומלץ להתחיל בטיפול זה כבר בגיל צעיר. ב"שגב קליניק" אנחנו משלבים מזותרפיה כטיפול משלים לטיפולי הצערת עור נוספים או כטיפול העומד בפני עצמו ללקוחות המעוניינים לשקם, לשפר או למנוע את הנזקים הנגרמים לעור כמו כתמי שמש, גיל, קמטים ומראה עייף.

312003 312002

Sculptra

377929 377927

Sculptra

381008 381007

בוטוקס

381016 381015

בוטוקס

381018 381017

בוטוקס

384615 384614

בוטוקס

מטרת הטיפול

הצערת עור הפנים והצוואר, העלמת קמטים וקמטוטים וחידוש מרקם העור

משך הטיפול

מספר דקות לכל טיפול

תוצאה

מראה עור צעיר, חיוני, מוצק ובריא יותר, במראה טבעי

זמן החלמה

אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

מה יש להם להגיד

דילוג לתוכן