כל מה שחדש בעולם האסתטיקה

הסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים

לייזר בישבן? לייזר במפשעות? לייזר בפי הטבעת? הסרת שיער ערווה לגבר? כאן תמצא את כל מה שחיפשת בנושא הסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים.

 

בואו נודה על האמת: 

 

גברים ישראלים הם שעירים, וכל עוד הם חיים בישראל החמה והלוהטת הרבה מהם סובלים מזיעה מרובה וריח גוף חריף באזורים אינטימיים כגון ישבן, גב תחתון, בית השחי ופי הטבעת. ולכן, למרות שזה עשוי להפתיע רבים מכם, הסרת שיער לגברים באזורים אינטימיים הולכת ונהיית נפוצה יותר ויותר בקרב גברים ישראלים.

 

למה יותר ויותר בוחרים בהסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים?

הסיבות להסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים מרובות, לעיתים מדובר בגברים שמתביישים ממראה לא אסתטי מול בן או בת הזוג במיטה, והצורך במראה נקי וחלק בישבן וסביב פי הטבעת הוא חלק מתחושת הביטחון שלהם במיטה.

 

לכן, אותם גברים מבקשים הסרת שיער במפשעה ובישבן.

 

במקרים אחרים מדובר בגברים שסובלים ממראה שיער לא אחיד,ושיעור יתר בישבן או גברים שעברו הסרת שיער מוצלחת בגב ובכתפיים, אך בישבן משום מה חששו ואז יש להם מראה מוזר ולא טבעי, של שיער שמתחיל לצמוח רק מקו מסוים בתחתית הגב.

 

פתרון של לייזר בישבן הוא המתאים ביותר עבורם.

 

בהמשך ניתן לראות שחיינים, חובבי ספורט ימי, שחקני כדורעף חופים או פשוט כאלה שאוהבים לחיות בבריכה כל הקיץ, גברים אלו מבקשים להרגיש חופשיים ונינוחים יותר עם בגדי ים מסוג סליפ (תחתון) ולכן מבקשים לעשות לייזר במפשעות, או בגדי ים מסוג מכנסונים קצרים צמודים בגזרה נמוכה שחושפת את הגב התחתון, ובישיבה גם את אזור המפשעות והם מבקשים לעשות לייזר בישבן ולדלל את שיער הערווה שלהם.