חץ תוצאות - עמודי טיפול
הסרת שיער

הסרת שיער

מסירים ממך עוד דאגה

גם בתחום הסרת שיער לגברים, "שגב קליניק" מובילה את התחום עם המכשור הטוב ביותר המותאם במיוחד לגוף ולשיער הגברי ומאפשרת לך לבחור את מין המטפל, על מנת שתרגיש הכי בנוח במהלך הטיפול גם באיזורים אינטימיים.

אם אתה סובל משיעור יתר בגוף או מצמיחת שיער במקומות שמפריעים לך אסתטית, אנחנו נסיר ממך גם את הצרה הזאת ונעשה את זה כמו שרק אנחנו יודעים - הסרת שיער לגבר מעולם לא היתה כה מהירה ובטוחה - ברשותנו מכשור מתקדם מסוגו, המסוגל להתמודד בהצלחה גם עם שיער עיקש ביותר.

 

לאחר שבדקנו מספר מכשירים וטכנולוגיות הסרת שיער לצמיתות, בחרנו להביא לקליניקת שגב את פסגת ההיי-טק בתחום הסרת השיער בלייזר, המתאים לטיפול במנעד רחב של גווני עור ועוביי שיער- DIOLAZE XL מבית  InMode.

 

 

מדובר במכשיר מהיר ביותר המאפשר טיפול יעיל וקצר שלא פוגע בעור וברקמות ומציג תוצאות בטוחות.

בנוסף, המכשיר מאפשר לנו לבצע רק דילול שיער במידה ואינך מעוניין להסיר את כולו, אנחנו קוראים לזה עיצוב שיער, וזה מתאים למי שמעוניין רק בהפחתה ודילול קליל של שיער גופו. 

השילוב הייחודי של מכשיר עוצמתי, רמת בטיחות גבוהה ונוחות מירבית למטופל בזמן הטיפול, מאפשר לנו להציע פתרונות טובים, מותאמים אישית ומתקדמים ביותר של הסרת שיער לצמיתות מהגוף והפנים וגם באיזורים אינטימיים, הדורשים מיומנות ועדינות.

 

חשוב לציין כי למכשיר ידית קירור מובנית הפועלת לפני, במהלך ולאחר הטיפול, ולכן אתה תהנה מחויית טיפול נעימה וידידותית במיוחד המותאמת לסף הכאב הגברי.

הסרת שיער בלייזר לגברים - מהו טווח המחירים המקובל?

כשזה נוגע להסרת שיער בלייזר לגברים מחירים יכולים להשתנות לפי כמות הטיפולים או האזורים. לאחר פגישת אבחון וייעוץ בנושא הסרת שיער לגברים, המטפלים המנוסים שלנו יבנו עבורך פרוטוקול טיפול מותאם אישית (או שילוב בין מספר פרוטוקולים) על מנת להגיע לתוצאות מהירות נראות לעין, איכותיות, בטוחות ומחזיקות לאורך זמן.

 

קראו גם: העלמת כתמי פיגמנטציה

הסרה או דילול שיער כולל באיזורים אינטימיים

משתנה בהתאם לכמות, סוג ומיקום השיער המיועד להסרה

דילול משמעותי בשיער הגוף עד להשגת גוף חלק בדיוק כמו שדמיינת

הטיפול אינו פולשני ולכן אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

דבר איתנו

נשמח לענות על כל שאלה ולתאם פגישת ייעוץ אצלנו בקליניקה
אנא מלאו את טופס - דבר איתנו