חיזוק השיער

חיזוק השיער

 

סובל מנשירת שיער? אל תאבד את הראש!

מצד אחד קרחת זה סקסי אבל אנחנו לגמרי יכולים להבין אם שיער דליל, מפרצים ונשירה מוגברת, גורמים לך לתלוש את השיער, שעוד נשאר, מרוב דאגה. אבל יש טיפול בהתקרחות שעובד ומיד נדבר על החבילה המיוחדת שהרופאים שלנו הרכיבו לטיפול בנשירת שיער ושיער דליל לגבר.

 

ב"שגב קליניק" אנו מבצעים טיפולים טבעיים חדשניים ופורצי דרך לשיקום ועיבוי שיער דליל לגברים.

טיפול בנשירת שיער המנצח את הגנטיקה ומביא לתוצאות מרשימות בעצירת תהליך ההתקרחות, צמצום נשירה, חידוש ועיבוי זקיקי השיער ועידוד צמיחת השיער מחדש.

 

לאחר פגישת אבחון מקצועית, נמליץ לך על סוג טיפול בהתקרחות/טיפול בנשירת שיער, המתאים ביותר למצב השיער שלך, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות שיחזירו לך את השיער ועל הדרך גם את הביטחון העצמי והחיוך.

שיער דליל לגבר – למי הטיפול מתאים?

טיפול בהתקרחות מסוג זה מתאים לאנשים הסובלים מנשירה, נסיגה או דילול שיער לגבר.

בנוסף, מדובר על טיפול בנשירת שיער / טיפול בהתקרחות המומלץ כטיפול תומך לפני ו/או אחרי השתלת שיער כיוון שהוא משמש גם להכנת תשתית הקרקפת לקליטת זקיקי השיער המושתלים וגם מסייע להגביר אתת זרימת הדם ולהחדרת ריכוז פקטורי גדילה לאחר ההשתלה, על מנת להעלות את אחוזי הצלחת ההשתלה.

 

טיפול cgf – טיפול פלזמה חדשני ומתקדם לנשירת שיער

אחרי מספר מחקרים בעולם שהוכחו כיעלים ואפקטיביים לחיזוק השיער, הרופאים שלנו בחרו לטפל בטיפול הפלזמה המתקדם ביותר בעולם הרפואה הנקרא CGF, לפניו היו הטיפולים PRF ,IPRF ו PRP.

השוני בטיפול CGF לעומתם, שיש יותר פקטורי גדילה ותאי גזע שאחראיים על הצלחת הטיפול.

איך טיפול CGF עובד?

מדובר בטיפול ביולוגי טבעי לחלוטין וללא התערבות כירורגית, בהם נעשה שימוש בדם המטופל. 

הדם מוכנס לצנטריפוגה מתקדמת המבודדת את תאי הגזע ופקטורי הגדילה של זקיקי השיער, ומייצרת ריכוז גבוה של חומרים אלה, המעודדים צמיחה והתחדשות תאים וזקיקים.

 

החומרים המזוקקים מוחדרים לאיזור המטופל בקרקפת, מאיצים את קצב התחדשות זקיקי השיער וכתוצאה מכך מביאים לצמיחה מחודשת ולעיבוי שיער קיים.

טיפול Anteage – ללא הוצאת דם

טכנולוגיית תאי גזע פורצת דרך לעידוד צמיחת שיער חדש ללא הוצאת דם. Anteage הינו חומר משפעל רגנרציה טבעית בעור לצורך עידוד צמיחה והעשרת השיער בקרקפת שסונתז במעבדה.

החומר מבוסס על הציטוקינים ופקטורי הגדילה (פי 50 בהשוואה לטיפול פלזמה רגיל) המיוצרים בגופנו באופן טבעי ע״י תאי הגזע במח העצם.

עם הצלחה רבה בקרב מטופלים בעולם, אנו גאים להשתמש בקומפלקס חומרי הגדילה המרוכזים Anteage בטיפולי חיזוק השיער בקליניקה שלנו

 

בשונה מטיפולים אחרים, חומר זה מגיע מוכן מראש ואינו מצריך לקיחת דם מהמטופל ולכן מכיל רק גורמי גדילה מהונדסים בזיקוק המקסימלי הניתן ובהתאמה מושלמת לגוף האדם. 

במהלך הטיפול יימרח אנטיאג' על הקרקפת באזורים בהם רוצים לחזק ולהצמיח שיער,

החדרת החומר תתבצע ע״י מזופן מיוחד המגיע לעומקים בהם ניתן להזין את התאים מסביב לשורש השיער.

CELLBOOSTER טיפול מזותרפיה

אנחנו תמיד מאמינים כשמשלבים טיפולים שונים מגיעים לתוצאות מקסימליות! ולכן בנוסף לטיפול הפלזמה וטיפול אנטיאז׳ אנחנו מוסיפים לחבילה טיפול מזותרפיה בשם CELLBOOSTER קומפלקס בוסטרים חדשני לשיער.

הבוסטר מבוסס חומצה היאלורונית ללא מייצבים כימיים, כולל בתוכו חומצות אמינו ושלל ויטמינים המזינים את השיער: ניאצין, חומצה פנטותנית (B5), פירידוקסין (B6), ביוטין (B7), ציאנוקובלמין (B12), רוטין, גלוקונאט נחושת, אבץ קרבונט ועוד.

המוצר באישור ה CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי

 

462553 462552
484712 484711
472531 472530
472533 472532
422537 422536
422543 422542

מטרת הטיפול

עצירת תהליכי נשירה ודילול שיער, שיקום וחידוש צמיחה ועיבוי השיער

משך הטיפול

סדרה של מספר טיפולים, משך כל טיפול כשעה

תוצאה

הנשירה נעצרת, זקיקי השיער מתעוררים לחיים ומתקבל שיער עבה ובריא יותר

זמן החלמה

אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

מה יש להם להגיד

דילוג לתוכן