קוסמטיקה רפואית

פיגמנטציה

 

כתמי פיגמנטציה, אותם כתמים על העור נוצרים כתוצאה מפעילות ייתר של הפגמנט הכי נפוץ בעור- מלנין.

כיוון שמדובר בפגמנט בעל גוון חום, ברוב המקרים הפיגמנטציה מתבטאת בהופעת כתמים כהים בעור הפנים או הגוף. הגורמים הנפוצים להופעת הכתמים- חשיפה לשמש, תורשה, נזקי עור, דלקות וצלקות, או כתוצאה מנטילת תרופות מסוימות.

כתמי הפיגמנטציה אמנם לא מסוכנים לבריאות, אבל עצם הופעתם על עור הפנים והגוף, משפיעים מאוד על התחושות הפנימיות ועל הדימוי העצמי.

שגב קליניק מתמחה בטשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות טיפולים חדשניים ומתקדמים ביותר, המשלבים מכשור טכנולוגי פורץ דרך וקרמים מקצועיים טיפוליים, המשפרים את מראה ומרקם העור, יוצרים מראה עור אחיד וחלק יותר ומבטיחים תוצאות מרשימות בפרק זמן קצר.

כיוון שלהופעת הכתמים קיימות סיבות מגוונות- פיגמנטציה הורמונלית, מלזמה, פוסט דלקתיות, כתמי שמש או שילוב של מספר גורמים, השלב הראשון בטיפול הינו פגישת אבחון עם מטפל מקצועי ומוסמך.

לאחר האבחון, נבנה תכנית טיפול משולבת מותאמת אישית לך ולמצב העור שלך. ונדאג לטשטוש עד העלמת כתמי פגמנטציה על עורך.

בטיפולי פיגמנטציה אנו עושים שימוש באחד או בשילוב מכשירים וטכנולוגיות בהתאם למצב העור, כגון:

GREEN PEEL מבית ד״ר שרמק

פילינג ירוק המורכב מצמחי מרפא ואנזימיים טבעיים הנקרא GREEN PEEL עובד על הטקסטורה של העור מהתאים העמוקים של העור כלפי השכבה החיצונית של העור, כך אנחנו מצליחים לטפל גם בכתמי פיגמנטציה עמוקים וגדולים ולהגיע לפתרון של העלמה.

ל GREEN PEEL יש 3 רמות של טיפול שונות: פרש אפ, קלאסיק ואנרג'י לכל רמת טיפול יש יכולות והשפעה על העור נשונות, את רמת הטיפול נבחר בהתאם לסיבת הפיגמנטציה וסוג העור בפגישת אבחון אצל הקוסמטיקאית שלנו.

בטיפול עצמו הקוסמטיקאית תחדיר תערובת צמחים ע״י עיסוי מרגיע ונעים שתזין את העור, תגביר את זרימת הדם ותגרום לאפקט הוליסטי של: חידוש, ניקיון ואנטי-אייג'ינג שיטפל בפיגמנטציה.

בנוסף לטיפול דואגים לך גם בבית, תקבל מאיתנו ערכה טיפולית שיקומית שתשמר את התוצאות ותמקסם אותן.

Venus Versa

פלטפורמת טיפולים סופר חדשנית ומגוונת הכוללת מספר ידיות טיפול בטכנולוגיות שונות ויעילות ביותר, הנותנות מענה לבעיות אסתטיות וקליניות בעור הפנים. 

טיפול בפגמנטיצה מתבצע באמצעות ידית IPL עם SmartPulse (מערכת פולס מרובע) המבטיחה אספקת אנרגיית אור מדוייקת, עקבית ואחידה ישירות אל תוך העור. 

טיפול בכתמי פיגמנטציה באופן עוצמתי וממוקד באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב קרמים טיפוליים מקצועיים, מטשטשים ומעלימים את הכתמים ומשיגים מראה עור אחיד ובריא ללא צורך בטיפול פולשני וללא זמן החלמה. 

427863 427861

פיגמנטציה סולרית

326067 326066

פיגמנטציה סולרית

406935 406934

פיגמנטציה PIH

326065 326064

פיגמנטציה סולרית

355085 355084

פיגמנטציה סולרית

411472 406410

פיגמטציה PIH

406413 406412

פיגמנטציה סולרית

406415 406414

פיגמנטציה סולרית

מטרת הטיפול

טשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות

משך הטיפול

כשעה. מספר הטיפולים בהתאם לחומרת הכתמים, מצב העור ולפרוטוקול הטיפול שייקבע

תוצאה

שיפור משמעותי במראה ובמרקם העור עד לקבלת מראה עור אחיד, חלק, בריא וחיוני יותר

זמן החלמה

הטיפול אינו פולשני ולכן אין זמן החלמה

הצצה לחדר הטיפולים

דילוג לתוכן